" />

Samorządy

KONTAKT Z NAMI


TELEFON KONTAKTOWY:
(87) 737 19 96
WYŚLIJ DO NAS FAX:
(87) 563 07 88

NAPISZ DO NAS E-MAIL:
biuro@ekomeg.pl

 W związku z wejściem ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29 lipca 2005 r. (Dz. U. 2005 Nr 180, poz. 1495) oraz ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach proponujemy wspólne tworzenie Gminnych Punktów Zbiórki.
 

Zapraszamy Gminy i jednostki samorządowe do współpracy:

  • zorganizowania zbiórki wielko i małogabarytowych zużytych urządzeń takich jak lodówki, pralki, zmywarki, mikrofalówki, grzejniki elektryczne, odkurzaczy, tostery, itp. urządzeń z gospodarstw domowych oraz pozostałych zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych.
     
  • zorganizowania gminnego punktu zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego którego celem będzie promowanie zachowań proekologicznych wśród mieszkańców co z pewnością zapobiegnie powstawaniu dzikich wysypisk śmieci.
     
  • edukacji ekologicznej i innych przedsięwzięć mających na celu podniesienie świadomości ekologicznej np. zbiórka baterii w szkołach w formie konkursu z atrakcyjnymi nagrodami.


Przedsiębiorstwo EKO-MEG świadczy usługi w zakresie odbioru, transportu i utylizacji, odpadów niebezpiecznych. Zagospodarujemy każdy odpad.

STRONA GŁÓWNA    O FIRMIE      ZAKŁAD PRZETWARZANIA      WSPÓŁPRACA      ODPADY NIEBEZPIECZNE      EDUKACJA      KONTAKT   

Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych